NOTIKUMI

Cigāri var padarīt jebkura pasākumu vēl patīkamāku. Nāc uz The Oak Lounge vai The Oak Lounge nāks pie jums!

PRIVĀTIE PASĀKUMI THE OAK LOUNGE

Smoking LoungeThe Oak Lounge ir lieliska vieta, kur novadīt savu privāto pasākumu vai sapulci. Gūstiet labumu no mūsu privātās atmosfēras, atrašanās vietas, profesionālās apkalpošanas un lieliskās dzērienu un cigāru izvēles. Jūs varat rezervēt atpūtas telpu biznesa tikšanās vai privātam pasākumam, uz stundu vai visu vakaru. Ja Jums ir interese uzzināt vairāk par cigāriem un cigāru smēķēšanu, mēs organizējam cigāru apmācību jūsu grupai, kas var būt daļa no pasākuma. Lūdzu, zvaniet mums (+371) 6733 8787, lai organizētu savu privāto pasākumu vai, lai iegūtu vairāk informāciju.

CIGĀRU SERVISS JŪSU RĪKOTAJĀ PASĀKUMĀ

ABLV PartyJa plānojat rīkot pasākumu, un vēlaties, to padarīt vēl labāku, piedāvājot saviem viesiem smalkus cigārus, The Oak Lounge ir vieta, kur jums var palīdzēt! Mēs palīdzēsim jums izvēlēties piemērotākos cigārus jūsu pasākumam, un, gadījumā, ja paredzēts lielāks notikums, piedāvājam arī pilnu pakalpojumu kompleksu. Tas nozīmē, ka viens no mūsu darbiniekiem ieradīsies jūsu pasākumā, sagatavos cigāru galdu ar visiem aksesuāriem, piemēram, pelnu traukiem, šķiltavām, griezējiem un priecēs jūsu viesus, stāstot viesiem par cigāriem kuru katrs viesis vēlas nobaudīt. Lūdzu, zvaniet mums (+371) 6733 8787, lai uzzinātu vairāk.

RIGA WHISKY FESTIVAL

The Oak Lounge komanda organizē ikgadējo Rīgas Viskija Festivālu. Mēs uzskatām, ka Rīgā ir nepieciešams un Rīga ir pelnījusi kvalitatīvu pasākumu, kurā cilvēki var sanākt kopā, lai baudītu viskijus, cigārus, izsmalcinātus ēdienus un lielisku kompāniju. Šī gada pasākums 2015. gada 22.-24. maijā, guva lieliskus panākums ar neticamu skaitu premiālo viskiju un cigāru, kurus varēja nodegustēt vairāki veiksminieki. Mēs nevaram sagaidīt nākamo festivālu! Lūdzu, apmeklējiet Rīgas Viskija un Festivāla mājas lapu, lai iegūtu vairāk informācijas un pievienotos RWCF Facebook, lai būtu lietas kursā par mūsu nākotnes pasākumiem.

Riga Whisky Festival 2015:

Riga Whisky & Cigar Festival 2014:

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s