BĀRS UN SMĒĶĒŠANAS TELPA

Iekārtojieties ērtāk un baudiet labus dzērienus vai cigārus The Oak Lounge bārā un smēķētāju atpūtas telpā. Tā ir lieliska vieta, kur satikties ar biznesa partneriem, dienas laikā, atpūšoties pēc darba vai ar dzērienu pirms vai pēc vakariņām. Draudzīga un ērta atmosfēra ar labiem dzērieniem, laba mūzika un laba kompānija padara šo vietu lielisku, kur baudīt savus cigārus. Mēs esam īpaši lepni par mūsu viskija izvēli, un mūsu darbinieki ir vienmēr priecīgi ieteikt jaunu viskiju ko izmēģināt. Protams, dāmām mums ir kokteiļi un šampanieši.

Mūsu bārā ir sēdvietas 30 cilvēkiem, un, pat neskatoties uz to ka mēs mīlam cigārus, mums ir arī galdiņi nesmēķētājiem. Lai rezervētu galdiņu, lūdzu, zvaniet mums pa tālruni (+371) 6733 8787. Ja Jums ir interese rezervēt visu zāli privātam pasākumam plašāku informāciju atradīsiet sadaļā “Notikumi”.

Lūdzu, zemāk norādiet e-pasta adresi, ja jūs vēlaties, saņemtu reizi mēnesī informāciju par The Oak Lounge notikumiem, akcijām un pasākumiem. Mēs apsolām nerakstīt lieku informāciju!

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s