Home2024-07-09T17:49:03+00:00

The Oak Lounge – Riga

Viskija bārs un cigāru salons The Oak Lounge ir labākā vieta Rīgā, kur iegādāties un baudīt cigārus, kā arī izcilu viskija un citu augstas kvalitātes stipro alkoholisko dzērienu izlasi.

Mēs piedāvājam plašāko cigāru klāstu Latvijā. Mēs piedāvājam iegādāties vairāk nekā 150 dažādu cigāru plašā garšu, stipruma un smēķēšanas ilguma diapazonā. Klienti var iegādāties cigārus līdzņemšanai vai – pat labāk – nobaudīt tos mūsu izcilajā bārā un cigāru salonā. Bārā iespējams nogaršot vairāk nekā 130 dažādu viskiju no visas pasaules, kā arī plašu augstas kvalitātes stipro alkoholisko dzērienu, portvīnu, vīnu un šampaniešu klāstu.

Pie mums jūs vienmēr labi pavadīsiet laiku ar lieliskiem dzērieniem un apkalpošanu, labu mūziku un jaukā kompānijā.

Mēs regulāri organizējam cigāru un viskija degustācijas. Norādiet zemāk savu e-pasta adresi, lai saņemtu jaunāko informāciju par mūsu pasākumiem, akcijām un jaunajiem produktiem.

Menu @ The Oak Lounge

Par mums

BĀRS UN CIGĀRU SALONS

Izbaudiet patīkamu dzērienu vai cigāru un aizmirstiet par ikdienas rūpēm viskija bārā un cigāru salonā The Oak Lounge. Mēs piedāvājam arvien augošu vairāk nekā 130 viskiju un 150 cigāru klāstu. Šī ir lieliska vieta, kur tikties ar biznesa partneri dienas laikā, relaksēties pēc darba vai baudīt dzērienus pirms vai pēc vakariņām. Patiecoties draudzīgajai un mājīgajai gaisotnei ar labiem dzērieniem, labu mūziku un kompāniju, tā ir ideāla vieta, kur izbaudīt cigāra dūmu. Mēs it īpaši lepojamies ar savu viskiju klāstu, un mūsu darbinieki vienmēr ar prieku ieteiks jums jaunu viskiju. Dāmām ir pieejami arī kokteiļi un šampanietis.
Mūsu bārs var uzņemt 30 cilvēku, un, lai gan mums patīk cigāri, šeit ir arī nesmēķētāju zona. Lai rezervētu galdiņu, zvaniet mums uz tālruņa numuru: (+371) 6733 8787.

PRIVĀTIE PASĀKUMI THE OAK LOUNGE

The Oak Lounge ir lieliska vieta, kur rīkot privātu pasākumu vai tikšanos. Izmantojiet mūsu privāto gaisotni, centrālo atrašanās vietu, profesionālo apkalpošanu un lielisko dzērienu un cigāru klāstu. The Oak Lounge iespējams rezervēt uz stundu vai pat visu vakaru biznesa tikšanās vai privāta pasākuma nolūkā. Ja jūs vēlaties uzzināt ko vairāk par cigāriem un to baudīšanu, mēs piedāvājam organizēt apmācību par cigāriem jūsu grupai kā daļu no pasākuma. Lai vienotos par privātu pasākumu vai saņemtu vairāk informācijas, zvaniet mums uz tālruņa numuru: (+371) 6733 8787.

CIGĀRU PAKALPOJUMI JŪSU PASĀKUMĀ

Ja jūs organizējat pasākumu un vēlaties piešķirt tam glanci, piedāvājot saviem viesiem premium klases cigārus, vērsieties pie The Oak Lounge! Mēs palīdzēsim izvēlēties labākos cigārus jūsu ballītei un liela pasākuma gadījumā piedāvāsim pilnu pakalpojumu klāstu pasākuma norises vietā. Tas nozīmē, ka mūsu darbinieks uzstādīs jūsu pasākumā cigāru galdu ar visiem aksesuāriem: pelnu trauki, šķiltavas, griezēji un apkalpos jūsu viesus visa vakara gaitā, stāstot viņiem par cigāriem un parūpējoties par to, ka ikviens tos spēj aizsmēķēt un izbaudīt.

Lai iegūtu vairāk informācijas, zvaniet mums uz tālruņa numuru: (+371) 6733 8787.

Kontakti

The Oak Lounge

Jeruzalemes iela 10 (ieeja no Dzirnavu ielas), Rīga LV-1010, Latvija
Tālr.: (+371) 6733 8787
E-pasts: info@theoaklounge.lv
Meklējiet mūs sociālo tīklu vietnē Facebook: The Oak Lounge

Atvērts:

pirmdien – ceturdien 12:00 - 00:00

piekdiena - sestdiena 12:00 - 01:00
svētdien 12:00 - 22:00

Rekvizīti:

SIA Rasa Enterprise
Reģ. Nr. 40103445017
PVN reģ. Nr. LV40103445017